Działka budowlana w Bolesławowie z funkcją gastronomiczną

Działka budowlana w Bolesławowie z fukcją gastronomiczną
Cena:721.500 PLN
Nr referencyjny:działka243
Kategoria:Działki
typ:Sprzedaż
Województwo:Dolnośląskie
Lokalizacja:Stronie Śląskie
Powierzchnia:3700 m2

Bolesławów – gmina Stronie Śląskie. Cena -  721.500,-zł.

Działka budowlana o powierzchni 0,3700 ha w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Stronie Śląskie oznaczona symbolem Bi oraz dodatkowo 1KS/1R: tereny obsługi komunikacji, parkingi, a także:

a) lokalizacja zbiorników wodnych, między innymi stawów rybnych - smażalni ryb,

b) lokalizacja małych elektrowni wodnych, młynów,

c) lokalizacja innych obiektów i urządzeń służących pozyskiwaniu energii elektrycznej i cieplnej.

Działka bezpośrednio graniczy z potokiem Morawka. Na terenie parceli posadowiono parterowy domek drewniany o powierzchni użytkowej 37 m2, aktualnie wykorzystywany jako wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

Na działce znajduje się przyłącze energetyczne, kanalizacyjne, jak również istnieje możliwość włączenia się do gminnej sieci wodociągowej. Parcela usytuowana na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego w samym środku Masywu Śnieżnika, Gór Bialskich i Gór Złotych. Działka w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Kamienica – Bolesławów. W odległości 8 km od parceli funkcjonuje ośrodek narciarski Czarna Góra – Sienna. Kolejne atrakcje to zalew w Nowej Morawie w odległości 1,5 km, a także w odległości 3 km „Jaskinia Niedźwiedzia” w Kletnie. Do granicy z Republiką Czeską – 8 km.